Обігрівач тм STINEX, тип TOWEL призначений для сушіння рушників, одягу чи спідньої білизни
Може встановлюватися в ванних кімнатах, кухнях, пральнях чи інших приміщеннях, де може виникати необхідність в сушці промов.
Обігрівач обладнаний вбудованим захистом від перегріву, що запобігає перегоранню нагрівального елементу приладу та забезпечує довготривале та безпечне використання.
Конструкція та внутрішнє обладнання обігрівача гарантує непереривну, безпечну експлуатацію при дотримані необхідних світ використання.
Переваги
- ЕКОНОМІЧНІСТЬ – максимальна потужність 102W
- НАДІЙНІСТЬ – термін експлуатації > 15 років
- БЕЗПЕКА - захист від перегрівання
- ДОСВІД – більше 12 років в сфері виготовлення опалювальної техніки
- ГАРАНТІЯ – 36 місяців
- ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ – УКРАЇНСЬКА ЦІНА
*Температура залежить від навколишнього середовища.
**В залежності від придбаного приладу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stinex |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5 кг |
| Кількість секцій | 8 |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Потужність | 120 Вт |
| Робоча температура | 60 град. |
| Стан | Новий |
| Тип підключення | Нижня |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 720 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи | 24 |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 |
| Клас захисту | I |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Максимальна температура нагріву | 60 |
| Матеріал корпусу | Металлı́саль покрита порошковою фарбою |
| Сила обігріву | 120 |
| Призначення | Швидкий |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | кабель |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 419 ₴




