Керамічна електронагревальна панель ТмSTINEX, Ceramic 250/220-TOWEL - Це керамічний рушник.
Ceramic (TOWEL) - Керамічний рушник. Виштовхується на базі моделей Ceramic 250/220(S)
Особливості:
- Ліве з’ єднання за допомогою вкладки.
- Мережний шнур проходить у комплектації, але може бути не підключений до обігрівача, залежно від використаної упаковки
- 2 варіанти монтажу - вертикальний або горизонтальний завдяки універсальному кріпленню
- 2 скоби — вертикальна і горизонтальна у комплекті до рушнику
-
Технічні характеристики
Назва моделі Ceramic 250/220-Towel white marble vertical Міцність: 250 Вт Напруження: 220-230 В, 50-60 Гц Номінальний струм: 1.14 A Степінь захисту: IP44 Клас електрозахисту: 1 class Габаритні розміри: 603х303х12 мм Вага: 5 кг Цвет: Білий мармур Гарантія: 5 років Рекомендована площа опалення 3-5 м2 при мінімальних теплопотерях приміщення.
Електроотоплення приміщень обігрівачів тмSTINEX, тип Ceramic Завдяки м’яким тепловим потокам теплового потоку у приміщенні стає затишно.
Економія електропотехніки Порівняно з радіаторами, тепловентиляторами і тепловими завісами мінімум 20-30% (особливо важливо при багатотарні оплаті).
Теплові панелі Ceramic має високу надійність, довговічність, пожежо- і вибухівку.
Теплові панелі Ceramic не піднімають пилу, не спалюють кисню, не сушать повітря.
У теплові панелях Ceramic, Два принципи опалення стосуються нової традиції, яка ґрунтується на досвіду в галузі енергозбереження.
Безпека
- Панель Ceramic майже нічого не боїться. Панельям Ceramic не бояться перевантаження в електромережі, пил і бруд.
- Металічний корпус - це захисний екран, який знімає електромагнітне випромінювання з поверхні панелі Ceramic.
- Безшумна робота, відсутність запаху, екологічно безпечні матеріали.
- Все це виводить електропанелі Ceramic в розряд найбільш безпечного електроотоплення!
Простота електропанелів Ceramic дозволяє не обмежувати свою фантазію у виборі місця та комбінацій встановлення.
Панелі Ceramic дійсно найбільш естетичний і прогресивний вид сучасного електроотоплення.
Нанесення зображення на лицьову поверхню обігрівача - 470 грн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stinex |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал, Кераміка |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 5 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас захисту | I |
| Кріплення на стіну | Так |
| Частота | 50 Гц |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Максимальна температура нагріву | 80 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| З' єднання | Ліворуч |
| Терморегулятор | Ні. |
- Ціна: 2 159 ₴




