Керамічна електронагревальна панель ТмSTINEX, Ceramic 500/220-TOWEL — Це керамічний рушниксушник.
Ceramic (TOWEL) - Керамічний рушник. Виштовхується на базі моделей Ceramic 500/220 (S+) и Ceramic 500/220 (T)2L
Особливості:
- Відрізняється від стандартної моделі наявність в режимі on/off з індикацією роботи
- Ліве з’ єднання
- Мережний шнур підключений до нагрівача
- Має три скоби з нержавіючої сталі для сушки рушник і білизни
-
Технічні характеристики
Назва моделі Ceramic 500/220-TOWEL Gray Міцність: 500 Вт Напруження: 220-230 В, 50-60 Гц Номінальний струм: 2,3 A Степінь захисту: IP44 Клас електрозахисту: 1 class Керування: да Габаритні розміри: 903х453х12 мм Вага: 12,4 кг Цвет: Сірий Гарантія: 5 років Рекомендована площа опалення 9-11 м2 при мінімальних тепло втрати приміщення.
Електроотоплення приміщень обігрівачів тмSTINEX, тип Ceramic Завдяки м’яким тепловим потокам теплового потоку у приміщенні стає затишно.
Економія електропотехніки Порівняно з радіаторами, тепловентиляторами і тепловими завісами мінімум 20-30% (особливо важливо при багатотарні оплаті).
Теплові панелі Ceramic має високу надійність, довговічність, пожежо- і вибухівку.
Теплові панелі Ceramic не піднімають пилу, не спалюють кисню, не сушать повітря.
У теплові панелях Ceramic, Два принципи опалення стосуються нової традиції, яка ґрунтується на досвіду в галузі енергозбереження.
Безпека
- Панель Ceramic майже нічого не боїться. Панельям Ceramic не бояться перевантаження в електромережі, пил і бруд.
- Металічний корпус, є захисним екраном, і знімає електромагнітне випромінювання з поверхні панелі Ceramic.
- Безшумна робота, відсутність запаху, екологічно безпечні матеріали.
- Все це виводить електропанелі Ceramic в розряд найбільш безпечного електроотоплення!
Простота електропанелів Ceramic дозволяє не обмежувати свою фантазію у виборі місця та комбінацій встановлення.
Панелі Ceramic дійсно найбільш естетичний і прогресивний вид сучасного електроотоплення.
Нанесення зображення на лицьову поверхню обігрівача - 470грн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stinex |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал, Кераміка |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Клас захисту | I |
| Кріплення на стіну | Так |
| Частота | 50 Гц |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Максимальна температура нагріву | 80 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| З' єднання | Ліворуч |
| Терморегулятор | Да |
- Ціна: 4 319 ₴


