Переваги
- Телескопічна ніжка нагрівача з можливістю встановлення максимальної висоти: 180 см
- Регулювання потужності
- Захисна решітка
- Ступінь вологозахисту IP34
- Миттєве нагрівання приміщення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edler |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EDHT-6642 |
| Вага | 2.45 кг г |
| Габарити (У х Ш Г), мм | 870 х 190 х 90 мм |
| Гарантія, місія | 12 |
| Модель | EDHT-6642 |
| Потужність | 2000 Вт |
| Нагрівальний елемент | кварц |
| Особливості | IP 34 Захист від перегрів, захисна ґратка |
| Площа обігріву | 20 кв. м. |
| Режими роботи | обігрів |
| Країна виробництва | Китай |
| До того ж шукають | 2000 Вт і більше, для квартири, з термостатом |
| Термостат | є |
| Тип | інфрачервоний |
| Тип обігрівача, для синок | інфрачервоний обігрівач |
| Установка | напільний, настінний |
| Колір | срібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 116 ₴

