Виріб являє собою нагрівач і вентилятор, 2 в 1.
Пристрій має функцію обігрівання та регульований вентилятор.
Нагрівальний елемент пристрою — пружина, що швидко нагрівається.
Нагрівач має ізольовану пластикову ручку для зручності перенесення.
Корпус виготовлений із жароміцного пластику, що запобігає опікам.
Нагрівач вирізняється високою ефективністю за невеликої площі основи.
Характерні особливості:
потужність 2400 Вт;
нагрівальний елемент: пружина;
режим керування: ручний;
регульований термостат із перемикачем;
регульований кут виходу повітря до 90%;
захист від перегрівання;
міцна та міцна конструкція;
ізольована, безпечна ручка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90-070 |
| Вага | 3.5 кг г |
| Габарити (У х Ш Г), мм | 335 х 310 х 310 мм |
| Гарантія, місія | 24 |
| Модель | 90-070 |
| Потужність | 2400 Вт |
| Особливості | Захист від опіків, захист від перегріву, регулюваний кут виходу повітря, ручка для переміщення, термостат |
| Площа обігріву | 35 кв.м |
| Режими роботи | вентиляція, обігрів |
| Країна виробництва | Китай |
| До того ж шукають | 2000 Вт і більше, з терморегулятором, з термостатом |
| Терморегулятор | є |
| Термостат | є |
| Тип | теплова гармата |
| Тип обігрівача, для синок | теплова гармата |
| Установка | напільний |
| Колір | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 288 ₴



