Сучасний енергоефективний нагрівач, чудово впишеться у ваш інтер'єр. Має товщину до 15 мм. Нагрівачеві не страшні перепади напруги. Крім того, він функціонує на постійній температурі та водночас не перегрівається. Керамічно-граніт має функцію збереження тепла. Після вимкнення від живлення приміщення надалі обігрівається впродовж 30-50 хвилин. Здатний працювати в приміщенні з підвищеною вологістю (ванна кімната, лазня, басейн).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GCH-500BG |
| Габарити (У х Ш Г), мм | 660 х 653 х 61 мм |
| Гарантія, місія | 12 |
| Модель | GCH-500BG |
| Потужність | 500 Вт |
| Нагрівальний елемент | закритий |
| Особливості | Захист від перегріву, напольне кріплення набувається окремо |
| Площа обігріву | 10 кв.м |
| Режими роботи | обігрів |
| Країна виробництва | Україна |
| До того ж шукають | для кімнати, економні, з термостатом, з терморегулятором, до 1000 Вт, для квартири |
| Термостат | є |
| Тип | конвектор |
| Тип обігрівача, для синок | конвектор |
| Установка | напільний, настінний |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 791 ₴

