
Металокерамічний обігрівач Uden 700 зі шнуром 2м та вбудованим терморегулятором з дистанційним управлінням + ніжка-підставка
5 990 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Новинка від UDEN-S - металокерамічна панель з вбудованим терморегулятором і дистанційним управлінням - це унікальна технологія, яка дозволяє максимально легко, точно і зручно створювати затишний мікроклімат у Вашому приміщенні!
Енергоефективні металокерамічні обігрівачі UDEN-S використовують для обігріву різних приміщень: квартир, приватних будинків, об'єктів комерційної нерухомості і соціальної сфери. В основу їх роботи покладено принцип прямого нагріву - теплові промені у першу чергу прогрівають тверді конструкції і тільки потім повітря, зберігаючи його живим і природним. Відчуття настає при нижчій температурі.
Переваги
- Низьке споживання електроенергії. Розрахункова потужність в 1,5-2 раза менша, ніж у конвекторів, масляних радіаторів чи електрокотлів, власне, і витрати електроенергії знижуються на 35-40%. Вся система в середньому працює 5-7 годин на добу.
- Наявність енергозберігаючого теплонакопичувача. Обігрівачі починають віддавати тепло через 5 хвилин після включення, через 20 хвилин виходять на робочу температуру, а завдяки керамічному теплонакопичувачу остигають протягом 1,5 годин, продовжуючи випромінювати тепло з нульовою витратою електроенергії!
- Обладнання екологічне ( не висушує повітря та не створює циркуляції пилу), безпечне (український сертифікат і СЕ) і надійне (5 років обмінної гарантії, термін безперервної експлуатації - 25 років).
- Легкий і швидкий монтаж без шкоди для ремонту і пошкоджень інтер'єру.
Комплектація
- обігрівач з вбудованим терморегулятором
- універсальні шурупи з дюбелями
- інструкція по експлуатації
- живильний шнур (2 м) з вилкою
- дистанційний пульт управління
- елемент живлення типу ААА*1,5 В
- універсальна ніжка-підставка (додатково в окремій упаковці)
| Характеристики | |
|---|---|
| Виробник | UDEN-S |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Споживана потужність | 585-682 Вт |
| Монтаж | Підлоговий/Настінний |
| Мобільність | Стаціонарна установка |
| Управління | Механічне |
| Габарити (ВхШхГ) | 475х978х14 (35) мм |
| Вага (кг) | 11,5 |
| Додаткові характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Час нагрівання до потрібної температури | 20 хв |
| Клас захисту | I |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Напруга мережі | 220~230 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP32 |
| Робоча температура поверхні | 80 ±5 °С |
| Теплонакопичувач | Керамічний |
| Модель | UDEN-700 |
| Рекомендована площа приміщення (кв. м), H=2,50 | 12-14 м |
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 11.5 кг |
| Висота | 47 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Глибина | 14 мм |
| Основні | |
| Виробник | UDEN-S |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Терморегулятор | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 14 кв.м |
| Потужність обігріву | 700 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Кріплення на стіну | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологий корпус | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 990 ₴

