
Металокерамічний обігрівач Uden 300 зі шнуром 2м та вбудованим терморегулятором з дистанційним управлінням
3 969 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Новинка от UDEN-S - Панель з вбудованим терморегулятором і дистанційним управлінням - Це унікальна технологія, яка дозволяє максимально легко, точно і зручно створювати затишний мікроклімат у вашому приміщенні!
Енергоефективний металоконтрольськие обігрівачі UDEN-S використовуєтак для обігріву Різні приміщення: квартир, приватних домів, об’єктів комерційної нерухомості та соціальної сфери. В основі їхньої роботи лежить принцип прямого нагрівання - теплові промені в першу чергу прогрівають тверді конструкції і тільки потім повітря, зберігаючи його живим і природним. Відчуття комфорту виникає при нижчій температурі.
Переваги
- Маленьке споживання електроенергії. Розрахована потужність в 1,5-2 рази менше, ніж конвейкторів, масляних радіаторів або електрокотлів, відповідно, і витрати електроенергії знижуються на 35-40%. В середньому вся система працює 5-7 годин на добу.
- Заощаджений теплонакопник є енергозберігаючою енергозберігаючою речовиною. Обігрівники починають віддавати тепло через 5 хвилин після включення, через 20 хвилин виходять на робочу температуру, а завдяки керамічному теплонакопителю остигають протягом 1,5 годин, Продовжуємо випромінювати тепло з нульовим витратом електроенергії!
- Обладнання екології (не висушує повітря і не створює циркуляції пилу), безпечний (Український сертифікат і Се) і надійне (5 років обмінної гарантії, строк безперервної експлуатації - 25 років).
- Легкий і швидкий монтаж Без шкоди для ремонту і пошкоджень інтер’єру.
Комплектація
- Огрівач з вбудованим терморегулятором
- Гурупи універсальні з дюбелями
- Інструкція користувача
- Волокна, що годує шнур (2 м) з виделкою
- дистанційне керування
- елемент живлення типу AA*1,5 B
- ніжки-підставки - на замовлення
| Характеристики | |
|---|---|
| Виробник | UDEN-S |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Споживана потужність | 288-336 Вт |
| Монтаж | Підлоговий/Настінний |
| Мобільність | Стаціонарна установка |
| Управління | Механічне |
| Габарити (ВхШхГ) | 240х975х14 (35) мм |
| Вага (кг) | 6 |
| Кріплення на стіну | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Час нагрівання до потрібної температури | 20 хв |
| Клас захисту | I |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~230 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP32 |
| Робоча температура поверхні | 80 ±5 °С |
| Теплонакопичувач | Керамічний |
| Модель | UDEN-300 |
| Рекомендована площа приміщення (кв. м), H=2,50 | 5-6 м |
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 6 кг |
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Глибина | 14 мм |
| Основні | |
| Виробник | UDEN-S |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Терморегулятор | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 6 кв.м |
| Потужність обігріву | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Кріплення на стіну | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологий корпус | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 969 ₴

