Стіл-скриня KETER KNIT (COZIES) TABLE 41 л
Характеристики:
- Бренд: Keter® (Ізраїль);
- Матеріал: фактурне плетіння пластику, що імітує «в'язану шерсть»
- Колір: сірий;
- Розмір: 41*41*41 см
- Вага: 4,18 кг
- Макс. навантаження: 30 кг
- Розмір упаковки (Д*Ш*В): 41*41*41 см
- Гарантія: 12 місяців
Завдяки ергономічній конструкції KNIT COZIES TABLE зручний столик може виконувати також роль місткого ящика для зберігання іграшок, книг і інших дрібних аксесуарів.
Його виключною перевагою є унікальна фактура поверхні, що імітує плетіння гачком. Високоякісний матеріал забезпечує довгий термін служби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 410 мм |
| Вага | 4.18 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4,18 |
| Матеріал | Фактурне плетіння пластику, що імітує «в'язану шерсть» |
| Переваги | Відділення для речей, Незалежний від погодних умов, Універсальність застосування, Мобільна конструкція, Матеріал стійкий до вицвітання, вигорання, Не потребує складання, Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Ергономічний дизайн, Виготовлений з міцного пластику, якісний матеріал, не піддається атмосферним явищам, колір - не вицвітає під дією ультрафіолетових променів |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Макс. навантаження | 30 кг. |
| З відсіком для зберігання | Так |
| Розмір | 41*41*41 см |
| Відсік для зберігання | є |
| Розмір упаковки (Д*Ш*В) | 41*41*41 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 584 ₴





