Завантажити інструкцію PITECO 905
Скачати презентацію PITECO 905
Бренд: Piteco
Розмір: 80х59,5х82 см
Висота сидіння: 48 см
Вага: 14,8 кг
Об'єм торф'яного бункера: 20 л
Об'єм бака відходів: 120 л
Максимальне навантаження: 150 кг
Упаковка: п'ятишаровий гофрокартон
У стандартну комплектацію туалету входять:
туалет - матеріал пластик,
комплект коліс і кріплень - пластик,
сидіння для унітазу з кришкою - пластик,
вентиляційна труба зовнішнім діаметром 75 мм завдовжки 1820 мм - пластик,
муфта сполучна внутрішнім діаметром 76 мм (2 муфти за 100 мм) - пластик,
адаптер для вентиляційної труби - пластик,
дренажний шланг з внутрішнім діаметром 27 мм (довжина 200 мм) - пластик,
хомут для кріплення дренажного шланга до бази - сталь,
пластиковий совок ємністю 1 літр - пластик,
сантехнічні хомути з шпильками для кріплення вентиляційних труб до стін (2 штуки) - сталь,
паспорт виробу з інструкцією по експлуатації, коробка пакувальна з п'ятишарового гофрокартону.
Біотуалет PitEco 905 увібрав в себе все найкраще, що є на світовому ринку торф'яних біотуалетів. У цій моделі впроваджено багато нових ідей, які виводять цей виріб на рівень вище, порівняно з аналогічною продукцією. Головний принцип при розробці цього біотуалету - спрощення обслуговування.
Переваги PitEco 905:
Сучасний дизайн. Цей біотуалет, як і найпопулярніша модель PitEco 905, зроблений з якісного пластика на сучасному високотехнологічному обладнанні. Стильний дизайн вигідно відрізняє цю модель від аналогів імпортного виробництва. Великий об'єм. Це найбільший біотуалет в лінійці торф'яних біотуалетів PitEco, який при великому об'ємі має невеликий розмір порівняно з аналогами. Призначений для тих, хто віддає перевагу рідкісне обслуговування. Загальний об'єм біотуалету 140 л. Зручність монтажу. Для встановлення біотуалету використовується спеціальна база. До неї підключається дренажний шланг і відносно неї встановлюється труба вентиляції. Трафарет для кріплення бази біотуалету та розмітки отворів йде в комплекті.
Міцність і зручність. Механічна міцність нашого біотуалету гарантовано витримує масу людини вагою до 150 кг. Висота сидіння біотуалету відповідає стандарту висоти для звичайних унітазів і становить 480 мм.
Зручність обслуговування. Після встановлення біотуалету для обслуговування не потрібно рухати його з місця на місце, від'єднувати вентиляційний стояк або дренажну трубу – досить повернути спеціальну муфту (адаптер) витяжної труби. Верхню частину біотуалету при цьому знімати не обов'язково. До місця спорожнення біотуалет пересувається на колесах за передню ручку. Стійкість. При експлуатації біотуалет надійно фіксується на базі. Завдяки цьому виключається переміщення біотуалету.
Ефективна система розкидання торфу. Конструкція механізму розкидання влаштована таким чином, що торф засипає продукти життєдіяльності людини, виключаючи появу запахів і забезпечуючи компостування вмісту біотуалету. Всього двома поворотами ручки розкидання торфу на 180 градусів (за годинниковою і проти годинникової стрілки) ви повністю покриєте вміст біотуалету торфом і, в той же час, отримаєте його раціональну витрату. Рекомендується використовувати спеціальну торф'яну композицію Time Eco. Ефективне відділення рідкої фракції. Бар'єром від засмічення дренажного отвору є механічний фільтр, що знаходиться безпосередньо перед дренажним отвором. У біотуалетів інших виробників немає ніякого фільтра, тому існує проблема засмічення дренажу.
Автоматичний клапан. Дренажний отвір має автоматичний клапан, який, при піднятті накопичувальної ємності, закривається автоматично. Накопичувальна ємність має нахил, тому рідка фракція потрапляє, минаючи клапан накопичувальної ємності, в дренажний отвір, яке в даному положенні завжди відкритий. У біотуалетах інших виробників рівень зливного отвору, іноді вище нижньої точки накопичувальної ємності на 1-2 см, тому рідкі відходи, замість зливу через дренаж, утворюють рідку калюжу, що пахне.
При підніманні накопичувальної ємності з метою спорожнення механізм клапана автоматично закриває дренажний отвір і перешкоджає витіканню рідкої фракції під час транспортування накопичувальної ємності.
Вам не треба відсувати біотуалет, закривати кран, від'єднувати дренажний шланг... Ви просто піднімає передню частину і викочуєте накопичувальну ємність з бази біотуалету. При переміщенні накопичувального бака може виникнути необхідність поставити його на підлогу або землю, при цьому клапан залишиться закритим. Клапан закритий до тих пір, поки накопичувальна ємність не встане на базу біотуалету. Зручність транспортування. У накопичувальній ємності є 4 ручки: дві з боків, спереду і ззаду. З допомогою цих ручок накопичувальна ємність переміщується до місця спорожнення. При перенесенні вручну рекомендується переносити вдвох.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piteco |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Біотуалет |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал корпусу біотуалету | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Висота сидіння | 480 мм |
| Глибина | 820 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Комплектація | |
| Витяжна труба | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер для вентиляційної труби | Так |
| Вага | 14.8 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дренажний шланг | Так |
| Комплект коліс і кріплень | Так |
| Муфта сполучна | Так |
| Об'єм нижнього бака туалету | 120 л |
| Обсяг торф'яного бункера (л) | 20 |
| Тип туалету | Торф'яний |
| Упаковка | п'ятишаровий гофрокартон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 499 ₴










