
Лопата Prosperplast Nanga Eco Car Telescopic, авто, 30*80/100 см, ковш пластик, ручка алюм.
820 ₴
- В наявності
- Код: 5905197141992
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інвентар для прибирання снігу бренду Prosperplast відрізняється високою якістю, міцністю, довговічністю та екологічністю.
Переваги лопат від виробника Prosperplast
- невелика вага виробу,
- міцна рукоятка та ківш,
- виконаний зі спеціального морозостійкого пластику.
Ці характеристики виробу дозволяють працювати довго, не відчуваючи при цьому втоми.
Ще одна перевага лопати Prosperplast Nanga Eco Car Telescopic — телескопічна ручка, що забезпечує компактність у складеному вигляді та зручність користування у повному розмірі.
При правильній цільовій експлуатації цей інвентар прослужить вам не один рік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Тип лопати | Снігоприбиральна |
| Матеріал робочої частини | Пластмаса |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний із сірим |
| Упаковка | П/е |
| Комплектація | держак, лопата |
| Особливості | Телескопічна ручка |
| Морозостійкість | до -28 °C |
| Висота з ручкою (см) | 80/100 |
| Матеріал черешка | алюміній Ø 26/30 мм, телескопічний |
| Розмір товару (Ш*Г*В), см | 30*85*100 |
| Розмір в упаковці (Ш*Г*В), см | 32*87*80 |
| Матеріал ковша | Пластик |
| Розмір ковша (Ш*Г*В), см | 30*85*33,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴


