
Лопата з телескоп. ручкою Prosperplast ALPE 50 ecо, 49*120/160 см, ковш пластик, ручка алюм.
1 375 ₴
- В наявності
- Код: 5905197141473
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інвентар для прибирання снігу бренду Prosperplast відрізняється високою якістю, міцністю, довговічністю та екологічністю.
Переваги лопат від виробника Prosperplast
- невелика вага виробу,
- міцна рукоятка та ківш,
- виконаний зі спеціального морозостійкого пластику, що має алюмінієву окантовку нижньої частини.
Ці характеристики виробу дозволяють працювати довго, не відчуваючи при цьому втоми. До того ж, завдяки вищеназваним матеріалам і особливостям конструкції, сніг при збиранні не прилипає до краю ковша.
Ще одна перевага лопати Prosperplast ALPE 50 ecо — телескопічна ручка, що забезпечує компактність у складеному вигляді та зручність користування у повному розмірі.
При правильній цільовій експлуатації цей інвентар прослужить вам не один рік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Тип лопати | Снігоприбиральна |
| Матеріал робочої частини | Пластмаса |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний із сірим |
| Упаковка | П/е |
| Комплектація | держак, лопата |
| Особливості | телескопічна ручка; алюмінієва окантовка нижньої частини ковша |
| Морозостійкість | до -28 °C |
| Висота з ручкою (см) | 120/160 |
| Матеріал черешка | алюміній Ø 26/30 мм, телескопічний |
| Розмір товару (Ш*Г*В), см | 49*9,5*160 |
| Розмір в упаковці (Ш*Г*В), см | 51*11*120 |
| Матеріал ковша | Пластик |
| Розмір ковша (Ш*Г*В), см | 49*9,5*37,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 375 ₴


