Інвентар для прибирання снігу бренду Prosperplast відрізняється високою якістю, міцністю, довговічністю та екологічністю.
Переваги лопат від виробника Prosperplast
- невелика вага виробу,
- міцна рукоятка та ківш,
- виконаний зі спеціального морозостійкого пластику, що має алюмінієву окантовку нижньої частини.
Ці характеристики виробу дозволяють працювати довго, не відчуваючи при цьому втоми. До того ж, завдяки вищеназваним матеріалам і особливостям конструкції, сніг при збиранні не прилипає до краю ковша.
Ще одна перевага лопати Prosperplast Alpin Alutube eco - це її довговічність. При правильній цільовій експлуатації цей інвентар прослужить вам не один рік.
На відміну від дерев'яних аналогів такі лопати легкі, надійні, міцні і успішно замінюють свої дерев'яні аналоги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Тип лопати | Снігоприбиральна |
| Матеріал робочої частини | Пластмаса |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний із сірим |
| Упаковка | П/е |
| Комплектація | держак, лопата |
| Особливості | алюмінієва окантовка нижньої частини ковша |
| Морозостійкість | до -28 °C |
| Висота з ручкою (см) | 145 |
| Матеріал черешка | алюміній Ø 30 мм |
| Розмір товару (Ш*Г*В), см | 49*9,5*145 |
| Розмір в упаковці (Ш*Г*В), см | 51*11*147 |
| Матеріал ковша | Пластик |
| Розмір ковша (Ш*Г*В), см | 49*9,5*37,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 158 ₴


