
Ізотермічний контейнер Sportsman 30, 28 л, беж-сірий
4 350 ₴
- В наявності
- Код: 0342235035670
Зручний та компактний ізотермічний контейнер IGLOO® Sportsman 30 у стильному сіро-бежевому кольорі виконаний з типів пластику стійких до пошкоджень і підвищеного навантаження.
Ізоляція корпусу Ultratherm® забезпечує тривале збереження температури всередині боксу до 2 днів за умови використання акумуляторів холоду/тепла.
Cool Riser Technology™ — дно контейнера володіє особливою формою, що імітує ніжки, завдяки чому виключається контакт з нагрітими поверхнями і здійснюється вентиляція простору під контейнером, що дозволяє зберігати температуру всередині камери довше.
Передбачена конструкцією велика вертикальна ручка зручна при перенесенні і транспортуванні. Розмір термобокса IGLOO Sportsman 30 дозволяє вміщувати всередині пляшки об'ємом 2 літра у вертикальному положенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igloo |
| Тип | Термобокси |
| Об`єм | 28 л |
| Час збереження температури | 72 годин |
| Вага | 2.8 г |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 47 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2,8 |
| Упаковка | П/е |
| Матеріал | зовнішній ударостійкий пластик; внутрішній — екологічно безпечний пластик; між стінками — термоізоляційна піна |
| Особливості | • потужна термоізоляція з піноматеріалів • ударостійкий корпус • зручна ручка для транспортування боксу • наявність внутрішнього фіксатора закритого положення в кришці • вміщує вищі пляшки до 2 л, • вдосконалений дизайн і ефективність охолодження • піна THERMECOOLTM — екологічна ізоляція вашого контейнера |
| Розмір упаковки | 49*31*45 см |
| Фільтр обсягу термобоксів | 21-40 л. |
| Серія | SPORTSMAN |
| Збереження температурного режиму | до 3 діб (з акумуляторами холоду) |
| Колір корпусу | сіро-бежевий |
| Загальний обсяг | 30 |
| Корисний об'єм | 28 л |
| Розмір зовнішній (Д*Ш*В) | 47*28*42 см |
| Розмір внутрішній (Д*Ш*В) | 38,5*22*34 см |
- Ціна: 4 350 ₴




