
Ізотермічний контейнер Latitude 52, 49 л, червоний
5 100 ₴
- В наявності
- Код: 0342235034062
Ізотермічний контейнер IGLOO® Latitude 52 оптимального розміру у привабливому сіро-червоному кольорі виконаний з типів пластику стійких до пошкоджень і підвищеного навантаження вразить своєю якістю та довговічністю.
Ізоляція корпусу Ultratherm® забезпечує тривале збереження температури всередині боксу до 3 днів за умови використання акумуляторів холоду/тепла.
Cool Riser Technology™ — дно контейнера володіє особливою формою, що імітує ніжки, завдяки чому виключається контакт з нагрітими поверхнями і здійснюється вентиляція простору під контейнером, що дозволяє зберігати температуру всередині камери довше.
Зручні поворотні ручки для легкого завантаження та вивантаження з транспортного засобу з функцією петлі при транспортуванні.
Додаткова функціональність ізотермічного контейнера IGLOO® Latitude 52 забезпечується чотирма підстаканниками опціонального розміру на зовнішньому боці кришки, що дозволяють використовувати її, як міністолик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igloo |
| Країна виробник | США |
| Колір | Червоний |
| Тип | Термобокси |
| Стан | Новий |
| Час збереження температури | 72 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4,2 |
| Упаковка | П/е |
| Матеріал | зовнішній ударостійкий пластик; внутрішній — екологічно безпечний пластик; між стінками — термоізоляційна піна |
| Особливості | • потужна термоізоляція з піноматеріалів • ударостійкий корпус • зручні поворотні ручки з функцією петлі • чотири підсклянники в зовнішній конструкції кришки • наявність фіксатора закритого положення в кришці, • технологія Cool Riser® — вдосконалений дизайн і ефективність охолодження • піна THERMECOOLTM — екологічна ізоляція вашого контейнера |
| Обсяг | 49 |
| Розмір упаковки | 65*39*39 см |
| Фільтр обсягу термобоксів | 41-60 л. |
| Ширина | 36.5 |
| Висота | 37 |
| Серія | LATITUDE |
| Глибина | 63 |
| Збереження температурного режиму | до 3 діб (з акумуляторами холоду) |
| Колір корпусу | сіро-червоний |
| Загальний обсяг | 52 |
| Корисний об'єм | 49 л |
| Розмір зовнішній (Д*Ш*В) | 63*36,5*37 см |
| Розмір внутрішній (Д*Ш*В) | 53*32*30,5 см |
- Ціна: 5 100 ₴





