Крісло портативне ТЕ-27 KV з камуфляжним забарвленням чудово підійде для кемпінгу та туризму завдяки ергономічному та практичному дизайну.
Крім того, що виріб дуже легко складається й розкладається, крісло має стіл-поличку з отвором (підсклянником), на якому можна зберігати пляшку з водою або закуску, також є кишеня для дрібниць.
Міцний матеріал сидіння (поліестер 600D) вирізняється довговічністю, а каркас, виготовлений зі сталевої труби з полімерним напиленням (Ø 25/17 мм), гарантує міцність конструкції — виріб дуже стійко стоїть на землі, ніжки стільця не в'ються в ґрунті.
Портативне крісло ТЕ-27 KV також зручно використовувати як режисерське крісло.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина стільця | 570 мм |
| Глибина стільця | 470 мм |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 890 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Камуфляж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Комплектація | полиця з отвором-підсклянником, кишеня |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір упаковки | 94*49*15 см |
| Каркас | Ø 25 /17 мм сталь із полімерним напиленням |
| Вага | 5 г |
| Вага в упаковці | 5,2 кг |
| Бічний кишеню | є |
| Матеріал полиці | Ламінована вологостійка фанера |
| Розмір полиці (Д*Ш*Товщ) | 47*20*1,5 см Ø підсклянника — 6,5 см |
| Розмір у складеному вигляді (В*Д*Ш) | 94*49*15 см |
| Бічна полиця | є |
| Розмір виробу (Ш*В*Г) | 57*89*47 см |
| Розмір сидіння (Ш*Г) | 46*39 см |
| Ширина крісла | 57 см (з відкритою полицею — 74 см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 037 ₴






