Це серія термосів із колбою з неіржавкої сталі. Ідеальний варіант для поїздок на дачу, виїздів на природу, риболовлю або полювання. Серія містить різні за об'ємом і кольором варіації, які припадуть до смаку навіть найвибагливішим покупцям. Міцність і легкість у поєднанні з чудовими показниками збереження температури, як завжди, відповідають високій планці, встановленій компанією Zojirushi.
Завдяки прагненню компанії до інновацій і розвитку, у термосах вдалося зменшити вакуумний проміжок у металевій колбі від стандартних 2 мм до 1 мм. Стінки колби зроблено з високоякісної сталі зменшеної товщини. Це дало змогу зробити термоса легшим і компактнішим, без шкоди можливостям зберігати температуру.
Внутрішня частина колби має спеціальне покриття, стійке до нальоту та запаху (Non-Stick Coating). Це є однією з найважливіших переваг і переваг не тільки цієї серії термосів, а й усієї продукції компанії Zojirushi. Завдяки цьому покриттю вміст не контактує безпосередньо з металом, зберігаючи природний смак і корисні властивості.
Особлива конструкція дає змогу налити дуже акуратно й без бризок Ваші напої. Все дуже легко розбирається для промивання. Тож ви не відчуватимете суп у вашому чаї.
Усі ущільнювачі виготовлені з каучуку, а не із силікону, як у більшості наявних на ринку термосів, що неабияк подовжує їх термін експлуатації, а отже, і термін життя самого термоса.
Компактні та зручні, термоса цієї серії добре підходять для походів і пікніків, не тривалих виїздів на риболовлю.
Харчовий термоконтейнер Zojirushi SW-EAE призначений для підтримки в гарячому або холодному стані перших або других страв. Супи, борщі, каші, всілякі рагу, холодні закуски або десерти, інші смаколики багато годин збережуть свою свіжість, аромат і корисні властивості завдяки фірмовій технології виробництва металевих колб. Всередині — тефлонове покриття, що не абсорбує запахи та легко очищається від жиру та різного роду нальотів. Кришка-корка обладнана спеціальною системою, що забезпечує гідро- та термогерметизацію внутрішнього простору. Купити харчовий термоконтейнер Zojirushi SW-EAE рекомендується для забезпечення здорового харчування в будь-яких ситуаціях.
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Харчовий |
| Об`єм | 0.75 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 181 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Ширина горловини | 69 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 0.75 л |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Розміри | 181 x 100 мм |
| Діаметр горловини | 69 мм |
| Артикул | 1678.00.90 |
| Модель | харчовий SW-FCE75XA 0.75 л сталевий |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Таїланд |
| Тип горловини | широка |
| Збереження тепла | 95-68 °C/6 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Теплоізоляція | вакуум |
- Ціна: 2 120 ₴



