З настанням сезону пікніків поїздки на природу тішать і дорослих, і дітей.
Щоправда, далеко не всі готові жертвувати своїм комфортом і сидіти на розстеленому на траві пледі.
Крім того, захаращувати невеликий дачний будиночок незручними меблями.
Саме в цьому разі ми рекомендуємо Вам задуматися про придбання наборів меблів для пікніка.
Меблі для пікніка дуже зручні та прості у використанні.
Каркас зазвичай роблять зі сталі або алюмінію.
А широкий вибір розмірів дає змогу підібрати оптимальні для Вас габарити.
Міцна складана крамниця Time Eco ТЕ-1809 (4820211100186) може використовуватися як садова лавка або як додаткові гостьові меблі.
Сталевий каркас і пластикове сидіння витримує навантаження до 500 кг.
Складана крамниця завдовжки 183 см призначена для 4 дорослих людей.
У складеному вигляді довжина становить 93 см, що дає змогу транспортувати її на виїзний відпочинок.
Характеристики:
- Матеріал сидіння: пластик HDPE, 4.2 см завтовшки.
- Каркас: сталь діаметром 22 x 1.0 мм із порошковим покриттям.
- Легко встановлюється, без зусиль миється, стійка до ультрафіолетового випромінювання.
Чищення та догляд: миється м'якою тканиною та мийним засобом, що не містить абразивних матеріалів.
Регулярний догляд не потрібний.
Пластик, з якого виготовлене сидіння — гарантує довгий термін експлуатації, оскільки це міцний матеріал, стійкий до впливу зовнішніх чинників (перепади температур, прямі сонячні промені).
Лава чудово підійде для використання в саду, на веранді, для виїздів на природу; витримує великі навантаження завдяки великій товщині сидіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Ширина стільця | 183 мм |
| Висота сидіння стільця | 43 мм |
| Вага | 9 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9 |
| Особливості | багатоважільний |
| Ширина крісла, см | 183 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Максимальне навантаження, кг | 500 |
| Колір каркасу | сірий |
| Артикул | 4820211100186 |
| Модель | ТЕ-1809 |
| Гарантія, місія | 0 |
| Країна виробництва | Україна |
| Глибина крісла, см | 30 |
| Ширина сидіння, см | 183 |
| Висота складеного стільця, см | 32 |
| Материал обивки | пластик |
| Висота крісла, см | 43 |
| Глибина складеного стільця, см | 11 |
| Глибина сидіння, см | 30 |
| Наявність спинки | Немає |
| Цвет обивки | білий |
| Ширина складеного стільця, см | 94 |
| Діаметр труб каркаса, мм | 22 x 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 964 ₴



