Компанія PROFI KIDS пропонує свій унікальний дитячий біговел, який сприяє розвитку координації та балансу у дітей. Він зроблений із високоякісних матеріалів, які гарантують йому міцність та довговічність.
Безпека є пріоритетним завданням для виробника, тому цей дитячий біговел має стійку конструкцію та надійні колеса з гумовим покриттям, які забезпечують безпеку під час катання. Комфортабельне сидіння та м'які ручки на кермі забезпечують максимальний комфорт під час гри.

Стильний дизайн цього легкого та компактного дитячого біговела привабливий як для дітей, так і для їхніх батьків, а його легкість дозволяє легко переміщати його з місця на місце.
PROFI KIDS допомагає розвивати навички дітей та приносить багато задоволення та радості. Не пропустіть можливості замовити його прямо зараз і подарувати своїй дитині незабутні моменти гри та веселощів!
Характеристики:
- Вага: 2 кг
- Колеса, діаметр: 12 дюймів
- Матеріал коліс: EVA
- Обода: пластмаса
- Регульоване сидіння, min 38см, max висота 38см
- Висота до керма – 65см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi Max |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Хромомолибденова сталь |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Блакитний |
| Висота | 65 см |
| Вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 179 ₴

