Для користувачів-початківців рекомендується дитячий складний самокат iTrike JR 3-060-21-WP3 з трьома колесами для збільшення стійкості та допомоги у підтримці рівноваги. Крім того, він поєднує в собі привабливий дизайн, високу якість, надійність та доступну ціну.

Самокат JR 3-060-21-WP3 оснащений красивим підсвічуванням коліс, яке робить їзду на ньому ще цікавішою та веселішою. Його конструкція зручна та практична, а висоту керма можна регулювати в залежності від зросту дитини.
Завдяки складаній конструкції, самокат JR 3-060-21-WP3 може бути легко взятий із собою у поїздки та подорожі. Цей самокат також може стати чудовим подарунком для дитини, яка гарантовано отримає масу позитивних емоцій та вражень від їзди на ньому.
Характеристики:
- Самокат має складну конструкцію
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 135 мм
- Стійка та безпечна конструкція
- Висота керма регулюється – 69-82 см.
- Ручне гальмо
- Підсвічування коліс
- Підніжка: 43х13 см
- Матеріал: метал, пластмаса
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 135 мм |
| Висота рульової стійки | 82 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ручне гальмо, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 863 ₴

