Опис Спального мішка Bestway 68104 Hiberhide 0, сірого
Спальний мішок Bestway 68104 Hiberhide 0 ідеально підійде для туристичних походів у зимовий період.
Виготовлений із якісного поліестеру. Зручний і водонепроникний. Спальник добре зберігає тепло. Швидко сохне та не збивається грудками.
Може розстібатися з двох боків. 2 спальні мішки можна зістібнути між собою й перетворити на один великий.
Характеристики:
- Набивка: 150 г/м2;
- 2 шари порожнистого волокна;
- 2 спальні мішки можна зістібнути між собою й перетворити на один великий;
Комплектація
- Спальник.
*Колір і відтінок виробу на світлині може відрізнятися від реального. Комплектація товару може змінюватися виробником без повідомлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вікова група | Для дорослих |
| Форма спальника | Кокон |
| Сезон | Зима |
| Особливості спальника | Водовідштовхувальне просочення, Можливість стягування |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Температура екстриму | -17 °С |
| Матеріал спальника | |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Довжина | 230 см |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 4 град. |
| Нижня температура комфорту | -1 град. |
| Кількість шарів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | тканина 210T поліестер Rip-Stop |
| Вид | кокон |
| Тип | Спальний мішок |
| Розмір | 230х80х55 см |
| Кількість місць | 1 |
| Додаткові характеристики | Ідеальний температурний діапазон: -1...+4 °C; Екстримальна межа температури: -17...-1°C; |
| Молния | одне рознімне двозамкове |
| Сезонність | Зима |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 594 ₴

