Для новачків у самокатах рекомендується вибрати SMART PRINT Космос, який має три колеса, що забезпечують високу стабільність та допомагають тримати рівновагу. Крім того, цей самокат має привабливий дизайн, високу якість та доступну ціну, що робить його чудовим вибором.

SMART PRINT Космос також має яскраве підсвічування коліс, яке надає йому додаткового інтересу та веселощів під час їзди. Конструкція самокату зручна і практична, а висоту керма можна регулювати відповідно до зростання дитини.
Завдяки своїй доладній конструкції, SMART PRINT Космос легко взяти з собою в поїздки та подорожі. Він також може бути чудовим подарунком для дитини, яка отримає масу позитивних емоцій та вражень від катання на ньому.
Характеристики:
- Самокат має складну конструкцію
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс - 110 мм
- Стійка та безпечна конструкція
- Компактний, не займає багато місця
- Висота керма регулюється - 60-68 см
- Підсвічування коліс
- Розмір платформи: ширина 17 див, довжина 60 див.
- Максимальне навантаження: 60 кг.
- Матеріал: метал, пластмаса
- Особливості: складне кермо, підсвічування, турбіни, музика
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 68 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 3.6 кг |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Графіті |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 749 ₴

