Якщо ви новачок у світі самокатів, ми рекомендуємо вибрати складний самокат iTrike JR 3-060-12 з трьома колесами, які забезпечують високу стійкість і допомагають легко тримати рівновагу. Крім того, цей самокат має привабливий дизайн, високу якість, надійність та доступну ціну, що робить його ідеальним вибором.

Самокат iTrike JR 3-060-12 також оснащений яскравим підсвічуванням коліс, яке додає інтересу та веселощів під час катання. Його конструкція зручна та практична, а висоту керма можна регулювати в залежності від зростання дитини.
Завдяки складаній конструкції, цей самокат легко брати із собою у поїздки та подорожі. Він також може стати чудовим подарунком для дитини, яка отримає масу позитивних емоцій та вражень від катання на ньому.
Характеристики:
- Самокат має складну конструкцію
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 135 мм
- Стійка та безпечна конструкція
- Висота керма регулюється - 62-83 см
- Підсвічування коліс
- Підніжка: 43х13 см
- Матеріал: алюміній, пластмаса
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 135 мм |
| Висота рульової стійки | 83 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 741 ₴

