Рекомендуємо вибрати самокат iTrike JR 3-058-I-WP3 для тих, хто тільки починає знайомитися зі світом самокатів. Він оснащений трьома колесами, які забезпечують високу стійкість та допомагають легко тримати рівновагу. Крім того, цей самокат має привабливий дизайн, високу якість та надійність, а також доступну ціну, що робить його ідеальним вибором.

Конструкція самокату iTrike JR 3-058-I-WP3 зручна та практична, а висота керма легко регулюється залежно від зростання дитини.
Завдяки своїм компактним розмірам, цей самокат легко брати із собою у поїздки та подорожі. Він також може стати чудовим подарунком для дитини, яка отримає масу позитивних емоцій та вражень від їзди на ньому.
Характеристики:
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Підсвічування коліс
- Стійка та безпечна конструкція
- Висота керма регулюється – 65,5-75,5 см.
- Підніжка: 26х13 см
- Максимальне навантаження 50 кг.
- Матеріал: метал, пластмаса
- Наявність сидіння: з сидінням
- Комплектація: кошик, ручка для батьків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 75.5 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Батьківська ручка, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 536 ₴

