Якщо ви тільки починаєте знайомитися зі світом самокатів, рекомендуємо звернути увагу на складний самокат iTrike JR 3-060-30 з трьома колесами. Він забезпечує високу стійкість та допомагає зберігати рівновагу, що полегшить освоєння їзди на ньому. Крім того, цей самокат приваблює своїм привабливим дизайном, високою якістю та доступною ціною, що робить його ідеальним вибором для новачків.

Також iTrike JR 3-060-30 має яскраве підсвічування підніжки, яке додає веселощів та інтересу під час катання. Конструкція самокату зручна та практична, а висота керма легко регулюється залежно від зростання дитини.
Завдяки своїй доладній конструкції, цей самокат легко брати з собою в поїздки та подорожі. Крім того, він може стати чудовим подарунком для дитини, яка отримає масу позитивних емоцій та вражень від катання на ньому.
Характеристики:
- Самокат має складну конструкцію
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс - 120 мм
- Стійка та безпечна конструкція
- Висота керма регулюється - 71-85 см
- Підсвічування підніжки
- Підніжка: 46/37х13 см
- Матеріал: алюміній, пластмаса
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 83 см |
| Особливості | Регулювання керма по висоті |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 605 ₴

