Якщо ви тільки починаєте знайомитися зі світом самокатів, рекомендуємо звернути увагу на iTrike JR 3-058-I-WP15 – самокат із трьома колесами. Він забезпечує високу стійкість та допомагає легко зберігати рівновагу, що значно полегшить освоєння їзди на ньому. Крім того, цей самокат має привабливий дизайн, високу якість та надійність, а також доступну ціну, що робить його чудовим вибором для початківців.

Конструкція самокату iTrike JR 3-058-I-WP15 дуже зручна та практична, а висота керма легко регулюється залежно від зростання дитини. Завдяки компактним розмірам, цей самокат зручний для транспортування у поїздках та подорожах. Крім того, він стане чудовим подарунком для дитини, яка зможе отримати масу позитивних емоцій та вражень від їзди на ній.
Характеристики:
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Підсвічування коліс
- Стійка та безпечна конструкція
- Висота керма регулюється - 66-75 см
- Підніжка: 26х13 см
- Максимальне навантаження 50 кг.
- Матеріал: метал, пластмаса
- Наявність сидіння: з сидінням
- Комплектація: кошик, ручка для батьків
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 75 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Батьківська ручка, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 520 ₴

