Рекомендуємо вибрати складний самокат iTrike JR 3-055-WP13 з трьома колесами, якщо ви починаєте знайомитися зі світом самокатів. Така конструкція забезпечує високу стійкість та легкість збереження рівноваги, що полегшує освоєння їзди на ньому. Крім того, самокат має привабливий дизайн, високу якість та надійність, а доступна ціна робить його ідеальним вибором для початківців.

У самокату iTrike JR 3-055-WP13 також є яскраве підсвічування коліс, яке додає інтересу та веселощів під час катання. Його конструкція зручна та практична, а висота керма легко регулюється залежно від зростання дитини. Завдяки доладній конструкції, цей самокат легко можна взяти з собою в поїздки та подорожі. Крім того, він може стати чудовим подарунком для дитини, яка отримає масу позитивних емоцій та вражень від катання на ньому.
Характеристики:
- Самокат має складну конструкцію
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Стійка та безпечна конструкція
- Висота керма регулюється – 75-84 см.
- Підсвічування коліс
- Підніжка: 40/30х13 см
- Матеріал: сталь, пластмаса
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 84 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 284 ₴

