Якщо ви тільки починаєте знайомитися зі світом самокатів, то вас може зацікавити iTrike JR 3-068-OR – самокат із трьома колесами. Він забезпечує високу стійкість та допомагає зберігати рівновагу, що значно полегшує процес освоєння їзди на ньому. Цей самокат має привабливий дизайн, високу якість та надійність, а доступна ціна робить його чудовим вибором для новачків.

Крім того, iTrike JR 3-068-OR оснащений яскравим підсвічуванням коліс, яке додає додаткову ігрову атмосферу до катання. Його конструкція зручна та практична, а висота керма легко регулюється залежно від зростання дитини. Завдяки компактним розмірам цей самокат легко переноситься в подорожах і є прекрасним подарунком для дитини, яка отримає масу позитивних емоцій і вражень від їзди на ньому.
Характеристики:
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Підсвічування коліс
- Стійка та безпечна конструкція
- Висота керма регулюється - 63-72 см
- Підніжка: 37х13 см
- Максимальне навантаження 50 кг.
- Матеріал: метал, пластмаса
- Наявність сидіння: з сидінням
- Комплектація: кошик, ручка для батьків
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 72 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Батьківська ручка, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 291 ₴

