Для новачків, які тільки знайомляться зі світом самокатів, ідеальним вибором буде складаний самокат iTrike JR 3-055-WP10 із трьома колесами. Він забезпечує високу стійкість та легкість збереження рівноваги, а його привабливий дизайн, висока якість та надійність, а також доступна ціна роблять його відмінним вибором для початківців.

Крім того, цей самокат оснащений яскравим підсвічуванням коліс, яке додає інтересу та веселощів під час катання. Конструкція самокату зручна та практична, а висота керма легко регулюється залежно від зростання дитини. Завдяки складаній конструкції, iTrike JR 3-055-WP10 легко можна взяти із собою у поїздки та подорожі. Крім того, він може стати чудовим подарунком для дитини, яка отримає масу позитивних емоцій та вражень від катання на ньому.
Характеристики:
- Самокат має складну конструкцію
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Стійка та безпечна конструкція
- Висота керма регулюється - 75-84 см
- Підсвічування коліс
- Матеріал: сталь, пластмаса
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 84 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 284 ₴

