Якщо ви тільки починаєте знайомитися зі світом самокатів, рекомендується звернути увагу на модель iTrike JR 3-060-11-P з трьома колесами. Він має високу стійкість і легкість утримання рівноваги, а також має привабливий дизайн, високу якість, надійність і доступну ціну, що робить його ідеальним вибором для новачків.

Крім того, у цього самокату є яскраве підсвічування коліс, яке додає катанню додаткової забави та інтересу. Зручна та практична конструкція дозволяє легко регулювати висоту керма залежно від зростання дитини. Завдяки складаній конструкції, iTrike JR 3-060-11-P легко брати із собою у поїздки та подорожі. Цей самокат також може стати чудовим подарунком для вашої дитини, яка отримуватиме безліч позитивних емоцій та вражень від катання на ньому.
Характеристики:
- Самокат має складну конструкцію
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Стійка та безпечна конструкція
- Висота керма регулюється – 67-79 см.
- Підсвічування коліс
- Матеріал: сталь, пластмаса
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 79 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 244 ₴

