Чорна термокухоль із неіржавкої сталі (18/10) заввишки 14,5 см і має об'єм 380 мл.
Здатна зберігати температуру гарячого напою впродовж 12 годин, а холодного — упродовж 24 годин.
Не містить бісфенолу А (BPA).
Не рекомендується мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 380 мл |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Колір | Чорний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Нижній діаметр | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | кухоль |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Обсяг | 380 мл |
| Розміри | 145 x 68 х 68 мм |
| Артикул | AR2638CMB |
| Гарантія, місія | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Вид термокружки | кухоль |
| Мoдель | Urban 380 мл Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴





