Якщо ви тільки починаєте знайомитися зі світом самокатів, то вам може бути цікава модель iTrike JR 3-055-3-WP15 із трьома колесами. Така конструкція забезпечує високу стійкість та легкість збереження рівноваги, що допоможе вам швидше освоїтися з їздою на самокаті. Крім того, цей самокат відрізняється привабливим дизайном, надійністю та доступною ціною, що робить його чудовим вибором для новачків.

Конструкція iTrike JR 3-055-3-WP15 дуже зручна та практична, вона дозволяє легко регулювати висоту керма в залежності від зростання дитини. Завдяки компактним розмірам, цей самокат зручний для транспортування у поїздках та подорожах. А якщо ви розглядаєте його як подарунок для своєї дитини, то він обов'язково отримає безліч позитивних емоцій та вражень від катання на ньому.
Характеристики:
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Підсвічування коліс
- Стійка та безпечна конструкція
- Максимальне навантаження – 50 кг
- Висота керма регулюється – 78-87 см.
- Матеріал: алюміній, пластмаса
- Підніжка: 32х13 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 87 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 119 ₴

