Бюджетний літній спальний мішок-ковдра з підголівником TOTEM Fisherman.
Для туристів, рибалок, мисливців і шанувальників відпочинку на природі, які хочуть отримати максимум комфорту за мінімальних витрат.
Як утеплювач у цій моделі використовується перевірений і добре всім знайомий Hollowfiber HiTech Hollowfiber, волокна якого мають порожнистий канал і спіралеподібну форму, що дає змогу утримувати великий об'єм повітря й чудово зберігати тепло.
Спальник не пропускає й не вбирає вологу, навіть в умовах підвищеної вологості зберігає тепло.
Матеріал спальника чудово відновлюється після стиснення, займає мінімальний обсяг, гіпоалергенний і не токсичний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Форма спальника | Ковдра |
| Розташування блискавки спальника | Зліва (L) |
| Сезон | Літо |
| Особливості спальника | Анатомічний капюшон |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Матеріал спальника | |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Розміри | |
| Ширина | 75 см |
| Довжина | 180 см |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 15 град. |
| Нижня температура комфорту | 0 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | укривало |
| Розмір | 180 + 40 х 75 см |
| Зовнішній матеріал | полиэстер 170T |
| Артикул | UTTS-012-L |
| Підходить для | дорослих |
| Додатково | капюшон |
| Гарантія, місія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| До того ж шукають | недорогі |
| Температура мінімальна | 0 °C |
| Ширина (згорнутий) | 36 см |
| Внутрішній матеріал | полиэстер 170T |
| Температурний режим (Min/Comfort/Max) | 0/+10/+15 |
| Температура максимальна | +15 °C |
| Діаметр (згорнутий) | 19 см |
| Молния | ліва |
| Температура комфорту | +10 °C |
| Мoдель | Fisherman L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 110 ₴




