Якщо ви тільки починаєте знайомитися зі світлом самокатів, рекомендуємо звернути увагу на iTrike JR 3-052-1-WP2 - самокат з трьома колесами, який забезпечує високу стійкість і легкість підтримки рівноваги. Завдяки привабливому дизайну, високій якості та доступній ціні, iTrike JR 3-052-1-WP2 ідеально підходить для новачків.

Крім того, самокат оснащений яскравим підсвічуванням підніжки та коліс, що додає веселощів та інтересу під час катання. Зручна та практична конструкція дозволяє легко регулювати висоту керма в залежності від зростання дитини, а його компактні розміри роблять його зручним для транспортування у поїздках та подорожах.
Також, iTrike JR 3-052-1-WP2 може стати чудовим подарунком для вашої дитини, яка отримає безліч позитивних емоцій та вражень від катання на ньому.
Характеристики:
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Підсвічування підніжки, коліс
- Стійка та безпечна конструкція
- Висота керма регулюється - 78-88 см
- Підніжка: 40/31х14 см
- Максимальне навантаження 50 кг.
- Матеріал: метал, пластмаса
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 88 см |
| Особливості | Регулювання керма по висоті |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 053 ₴

