Якщо ви тільки починаєте знайомитися зі світлом самокатів, то iTrike JR 3-055-R із трьома колесами – відмінний вибір. Завдяки своїй конструкції цей самокат забезпечує високу стійкість і допомагає легко зберігати рівновагу, що дозволяє швидше освоїтися з їздою на самокаті. Крім того, самокат має привабливий дизайн, надійність та доступну ціну, що робить його привабливим вибором для початківців.

Зручна та практична конструкція iTrike JR 3-055-R дозволяє легко регулювати висоту керма в залежності від зростання дитини, а його компактні розміри роблять його зручним для транспортування у поїздках та подорожах. Якщо ви розглядаєте цей самокат як подарунок для своєї дитини, то він обов'язково отримає масу позитивних емоцій та вражень від катання на ньому.
Характеристики:
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс - 118 мм
- Підсвічування коліс
- Стійка та безпечна конструкція
- Максимальне навантаження – 50 кг
- Висота керма регулюється - 63-85 см
- Матеріал: алюміній, пластмаса
- Підніжка: 39/31х13 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 118 мм |
| Висота рульової стійки | 85 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 024 ₴

