Якщо ви тільки починаєте знайомитися зі світловими ефектами на самокатах, то iTrike JR 3-055-3-WP34 з трьома колесами - це ідеальний вибір. Завдяки своїй конструкції цей самокат забезпечує високу стійкість і допомагає зберігати рівновагу, що дозволяє швидше освоїтися з їздою на самокаті. Крім того, його привабливий дизайн, надійність та доступна ціна роблять його привабливим вибором для новачків.

Зручна та практична конструкція iTrike JR 3-055-3-WP34 дозволяє легко регулювати висоту керма в залежності від зростання дитини, а його компактні розміри роблять його зручним для транспортування під час поїздок та подорожей. Якщо ви шукаєте подарунок для своєї дитини, то цей самокат обов'язково принесе безліч позитивних емоцій та вражень від катання на ньому.
Характеристики:
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Підсвічування коліс
- Стійка та безпечна конструкція
- Максимальне навантаження – 50 кг
- Висота керма регулюється – 78-87 см.
- Матеріал: алюміній, пластмаса
- Підніжка: 40/32х13 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 87 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 999 ₴

