
Репітер Wi Fi Repeater підсилювач вай фай сигналу для роутера
770 ₴
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: ✔RB10
Цей бездротовий репітер ідеально підходить для розширення зони покриття Wi-Fi в приватному будинку або квартирі, або як точка доступу. Він компактний і займає мало місця.
Працює шляхом перехоплення сигналу, його посилення і передачі, значно розширюючи зону покриття вашого роутера.
Наш відео огляд:
Технічні характеристики:
- Потужна інтегрована антена
- Підтримка 2.4 ГГц бездротових локальних мереж
- Підтримка Wi-Fi захисту Setup (WPS)
- Швидкість передачі до 300 Мбіт/с
- Підтримка бездротового високошвидкісного доступу WLAN 802.11n
- Підтримка резервного копіювання та відновлення файлу конфігурації
- Покращення зони покриття бездротової мережі WLAN в усіх мережах
- Максимальний рівень безпеки WLAN: WPA-PSK/WPA2-PSK (TKIP/AES)
Репітер керується за допомогою смартфона або комп'ютера і має індикатори на корпусі.
Є чотири індикатори:
- перший показує живлення,
- другий - підключення до роутера,
- третій - поширення сигналу,
- четвертий - провідне підключення LAN.
Також є дві кнопки: кнопка W/R для перезавантаження репітера і збоку кнопка RESET для скидання налаштувань до заводських значень.

Проста інструкція:


Нагадування: з увімкненим ретранслятором, затисніть (використовуючи шпильку) кнопку RESET до 8 секунд, а потім відпустіть, щоб отримати заводські налаштування за замовчуванням.
Підключіть свій комп'ютер або смартфон до мережі повторювача: PIX-LINK-2.4G, пароль за замовчуванням 12345678. Якщо ви використовуєте комп'ютер, від'єднайте кабель Ethernet, якщо він є. Ім'я бездротової мережі за промовчанням може бути на нижній етикетці репітера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YPG |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Репітер |
| Стандарт зв'язку | Wi-Fi |
| Мінімальний діапазон частот | 2.4 МГц |
| Максимальний діапазон частот | 2.4 МГц |
| Регулювання посилення | Ні |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 80 мм |
- Ціна: 399 ₴








