
Стілець садовий пластиковий BICA Alta графіт
945 ₴
- В наявності
- Код: 8003723400289
Зручний та міцний Стілець садовий пластиковий BICA Alta у практичному кольорі графіт, призначений для облаштування будь-якого відкритого простору — саду, тераси, зони барбекю, парків, веранди, заходів просто неба, дачного відпочинку та багато іншого. Конструкція виробу забезпечує його використання на газонах, гравію або високоабразивних покриттях.
Завдяки якості використаних матеріалів виріб поєднує чудову функціональність та мінімалістичний дизайн. Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт. Стілець не вимагає збірки й не піддається ржавінню та гниттю, завдяки неметалічній рамі. Матеріал виробу включає водонепроникну обробку, а також стійкий до УФ-випромінювання — колір не вигорає й не тьмяніє. Гладка поверхня стільця Alta забезпечує легке миття та чищення.
З увагою до сучасних тенденцій італійський бренд BICA пропонує нові пропозиції для комфортного проведення часу на природі у відповідності нормам EN581-1/2/3. Вся продукція BICA виготовляється за технологією лиття під тиском з поліпропілену, що підлягає переробці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bica |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Ширина стільця | 610 см |
| Глибина стільця | 560 см |
| Висота сидіння стільця | 440 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 880 см |
| Колір | Антрацит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | картон |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Переваги | • ергономічний дизайн • гладка поверхня • міцний погодостійкий пластик • не іржавіє й не гниє • легкий у догляді • конструкція передбачає штабелювання |
| Розмір упаковки | 60х63х90 см |
| Максимально допустиме навантаження | 110 |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 58х61х88 см |
| Основні | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Немає |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Вага | 3 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 945 ₴





