Тактичний польовий рюкзак Tramp Tactical об'ємом 40 літрів — універсальний патрульний рюкзак, який оптимально підійде як професійним військовим і правоохоронним, так і мисливцям, рибалкам і мандрівникам.
Обладнаний системою додаткового зовнішнього кріплення спорядження MOLLE.
За порівняно невеликих габаритів — вельми містка модель.
Рюкзак округлої форми без гострих кутів і витичних деталей допомагає впевнено пересуватися в щільному натовпі або міському транспорті за годину пік.
Комфорт у носінні забезпечують м'яка, сітчаста, чудово вентильована спина з демпферними подушками та широкі, м'які лямки анатомічної форми.
Особливості:
- М'які регульовані під об'єм користувача широкі анатомічної форми лямки відстібаються знизу на засувках-фастексах для швидкого скидання рюкзака.
- У пластикові півкільця на плечових лямках для зручності можна вставляти шланг питної системи або кріпити доп. обладнання на карабінах
- Добре вентильована спинка з накладками з багатошарової сітки та широкими вентиляційними каналами
- Велике основне відділення можна відкрити до половини рюкзака та отримати швидкий доступ до всього вмісту
- В основному відділенні глибока вертикальна внутрішня кишеня із сітки на блискавці, а також кишеня для питної системи
- Верхня ручка для перенесення сплетена з паракордового шнура та посилена подвійною строчкою, а під нею зроблені слоти як отвори під вихід радіоантена або шланга гідратора.
- Нагорі рюкзака є невелика кишеня на змійці з панеллю з велкро.
- З боків зовнішньої стінки передбачені кріплення у формі серії вертикальних петель із жорсткої стропи та для навішування додаткового спорядження
- Друге відділення — велика кишеня органайзер із декількома внутрішніми кишенями — відкритими та на блискавці
- Зовнішня стінка обшита стропами системи MOLLE
- На бічних нижніх кишенях теж пристрочені молочні стропи. Обсяг бічних кишень регулюється за допомогою блискавки.
- Бічні компресійні стяжки на клямках
- 2 вантажні компресійні стропи-стяжки на трьох-щільнях для зовнішнього кріплення додаткового вантажу (палитки, килимка) до нижньої частини рюкзака.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 40 л |
| За типом конструкції | М'який |
| Вікова група | Для дорослих |
| Стать | Унісекс |
| Кількість лямок | 2 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Глибина | 22 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 46 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | система кріплення MOLLE |
| Обсяг | 40 л |
| Вид | рюкзак |
| Спинка | м'яка |
| Артикул | TRP-043-black |
| Підлога | жіночий, чоловічий |
| Гарантія, місія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество отсеков | 2 |
| Застібки та замки | молния |
| Фіксація | бічна стяжка рюкзака, грудна стяжка |
| Сфера застосування | тактичний, міський |
| Додаткові кріплення | для каримата, для намету |
| Тип вентиляції спини | подушки |
| Відділення | для питної системи |
| Мoдель | Tactical 40 л Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 698 ₴



