
Гойдалка садова Patio Ravenna, синій геометричний принт
24 000 ₴
- В наявності
- Код: 5904134070319
Цікавим та практичним рішенням у контексті доповнення садового ландшафту є чотиримісна Гойдалка Patio Ravenna. Виріб знайде своє місце у екстер'єрі заміського будинку, котеджу, дачної території, забезпечивши приємний відпочинок на свіжому повітрі. Цей варіант підійде усім, хто хоче створити на своїй приватній ділянці шматочок затишку та комфорту, а також розважити і задовільнити дітвору.
Міцний дугоподібний каркас, виготовлений із якісної сталі з порошковим покриттям кольору антрацит, забезпечує тривалий термін служби виробу. Подушки-сидіння виконані у текстилі з геометричним принтом блакитно-сірих відтінків, а навіс у синьому кольорі, завдяки чому гойдалка буде чудовим акцентом у дизайні саду, тераси або веранди.
Конструкція Гойдалки садової Patio Ravenna приємно здивує своєю ергономічністю та функціональністю. Основа сидіння, яку складає міцна пружинна сітка, оснащена зручним механізмом, що дозволяє одним легким рухом перевести сидіння з вертикального положення у горизонтальне і навпаки. В результаті ви отримуєте м'яке спальне місце просто на свіжому повітрі. Додатковий комфорт забезпечений можливістю регулювання кута нахилу навісу та двома подушками-підлокітниками, що йдуть в комплекті, та за потреби можуть бути використані, як подушки для сну.
До гойдалки додається інструкція, завдяки якій вдасться зібрати виріб власноруч.
У період зимового сезону можна легко знімати тканинне покриття, а каркас залишати на зимівлю просто неба.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patio |
| Країна виробник | Італія |
| Тип гойдалки | 4-х місцева розкладна |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | сталь покрита порошковою фарбою |
| Опора | дугоподібна |
| Діаметр несучої труби | 50 мм |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Максимально допустиме навантаження | 350 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Вага | 58.5 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1700 мм |
| Ширина спинки | 1700 мм |
| Висота спинки | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Переваги | • ергономічний дизайн • сидіння трансформується в ліжко • подушки-сиденья кріпляться зав'язками • заокруглена конструкція навісу • кут нахилу навісу регулюється, • декоративна оборка на нижній частині подушки-сидіння • якісні матеріали |
| Розмір упаковки | 80х213х25 см |
| Гарантія | 24 мес. |
| Каркас | сталь із порошковим покриттям Ø 50 x 1,5 мм |
| Ширина | 2090 |
| Висота | 1710 |
| Глибина | 1320 |
| Глибина сидіння | 550 |
| Вага з упаковкою | 66,1 кг |
| Матеріал навісу | полікотон |
| Основа сидіння | пружинна сітка; трансформується в ліжко |
| Розмір декоративних подушок (ДхШхВ) | 30x40x13-15 см |
| Комплектація гойдалки | • навіс • 2 подушки-сидіння • 2 декоративні подушки-підлокітники |
| Тип сидіння | подушки (2 шт.) |
| Розмір навісу | 215x124 см |
| Матеріал подушок-сидіння | зовнішній — полікотон (поліестер 52%, бавовна 48%); внутрішній — пінополіуретан (поролон) |
| Розмір подушок-сидіння (ДхШхВ) | 2 х (175х54х8-10 см) |
| Розмір сидіння (ШхГхВ) | 170x55x55 см |
| Розмір виробу (ШхГхВ) | 209x132x171 см |
| Візерунок | геометричний принт |
- Ціна: 24 000 ₴









