Ручка для санок Snower зеленого кольору сумісна з модельним рядом металевих санок Snower. Виконана зі сталі із порошковим напиленнням фарби.
За допомогою виробу зручно штовхати санчата, надаючи їм потрібний напрямок руху.
Ручку легко прикріпити та від'єднати від каркасу санок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snower |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Ручка-штовхач |
| Колір | Зелений |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 11 см |
| Маса | 0.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Переваги | • ручка-штовхач сумісна з модельним рядом металевих санок ТМ Snower • легко прикріпити та від'єднати від каркаса санок |
| Розмір упаковки | 91х36х12 см |
| Гарантія | 6 міс. |
| Діаметр труби | 16 мм |
| Матеріал виробу | сталь із порошковим напиленням фарби |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 90х35х11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴


