Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Вік: 2+
- Вік: від 2-х років
- Вид: надувний ігровий центр
- Тип: відкритий
- Форма: круглий
- Колір: "зелений"
Серія:
- Серія: Play Center
- Матеріал: високоякісний вініл
- Товщина матеріалу: 0,28
- Максимальне навантаження: 54 кг
- Тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
Габарити:
- Розмір від і до:: ▭ 175 ÷ ▭ 180 см
- Розмір заводський: 191 х 152 х 15 см
- Довжина: 191 см
- Ширина: 152 см
- Висота: 15 см
- Фактична висота: 58 см
- Об'єм басейну (при заповненні 80%): 143 л
- Об'єм від і до: ... – 0.5 м³
Комплектація:
- У комплектації – бонуси: водна гірка, водограй (використовуйте садовий шланг для підключення)
- Клапан для накачування: силіконовий клапан
- Клапан для накачування – артикул: Клапан силіконовий незнімний Intex (Bestway) 62150
- Клапан для зливу води: є, вбудований зливний клапан полегшує злив
- Клапан для зливу води – артикул: Силіконовий клапан для зливу води Intex 11045
- Адаптер для подачі води до фонтану: використовуйте адаптер для з'єднання з садовим шлангом
- Адаптер для подачі води до фонтану – артикул: Адаптер для подачі води (під садовий шланг) Intex 10143
Паковання: повнокольова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Максимальна вага | 54 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 580 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Play Center |
| Тип | Відкритий |
| Фактична висота | 58 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 624 ₴







