
Комплексний набір хімії Аква Аптечка InPool 80514 для коригування балансу води до обсягу басейну 40 ÷ 55 м³
5 992 ₴
- В наявності
- Код: 80514
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Загальна характеристика:
Сертифікат якості: Відповідає вимогам РЄ Європейського Союзу, МОЗ України
Властивості препаратів:
- Призначення: Для коригування
- Тип хімії: коригуюча хімія
- Тип: АКВА АПТЕЧКА
- Сезонна добірка під: 40 – 55 м³
- Вага/ об'єм препарату: Комплекс препаратів
- Поставляється у вигляді: набір
Комплектація:
- Аналіз води: тесты Аква Догляд
- Аналіз води – артикул: Тести для аналізу води у басейні «Аква Догляд» InPool 58142-1 (контроль показників: pH, хлор, лужність)
- Коригування рH підвищення: pH+ 700 г
- Коригування рH підвищення – артикул: pH+ плюс для басейну Solvay 80013. Засіб для підвищення рівня pH (Німеччина) 700 г
- Коригування рH зниження: pH- 3 кг
- Коригування рH зниження – артикул: pH-мінус для басейну Grillo 80416. Засіб для зниження рівня pH (Німеччина) 3 кг
- Коригування, ударне хлорування: шок хлор 3 кг
- Коригування, ударне хлорування – артикул: Швидкорозчинний шок для дезінфекції в гранулах Kerex 80032, 3 кг, Угорщина
- Коригування, усунення мутної води: флокулянт: 5 кг
- Коригування, усунення мутної води – артикул: Флокулянт (коагулянт, флокер) у гранулах для води в басейні 80612 ECM (Угорщина), 5 кг
- Мірна ємність: мірна ложка у комплекті
- Інструкція із застосування: використовуйте для правильного дозування та оптимального використання хімії
- Інструкція із застосування – артикул: Інструкція InPool 80600. Покрокова інструкція до наборів «Аква Догляд», «Аква Аптечка»
Інструкція із застосування:
Спосіб застосування – коригуюча/шокова: послідовність використання препаратів: тести → pH → шок хлор → альгіцид → флокування → очищення дна → фінальний тест (використовуйте QR кодом на упаковці, щоб отримати більш детальну інформацію про застосування препаратів)
Термін зберігання: 4 роки
Споживачу: зберігати у недоступному для дітей місці, зберігати у герметично закритій упаковці, берегти від вологи та нагрівання, при попаданні на шкіру та очі промити великою кількістю води, не змішувати з іншими хімічними препаратами.
Паковання: картонна коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Поставляється у вигляді | набір |
| Вага/ об'єм препарату | Комплекс препаратів |
| Коригування рH зниження | pH-3 кг |
| Коригування, усунення мутної води | флокулянт: 5 кг |
| Коригування рH підвищення | pH+ 700 г |
| Коригування, ударне хлорування | шок хлор 3 кг |
| Аналіз води | тести Аква Догляд |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 992 ₴
