
Дитячий надувний басейн Intex 57114-3 Грибочок 102 х 89 см з навісом, кульками 10 шт, тентом, підстилкою
1 675 ₴
- В наявності
- Код: 57114-3
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Вік: 2+, 1+
- Вік: від 1 року
- Вид: дитячий надувний басейн
- Тип: з надувним дном, з навісом
- Форма: круглий
- Колір: "блакитний", "жовтий", "червоний"
Серія:
- Серія: Baby Pools
- Матеріал: високоякісний вініл
- Товщина матеріалу: 0. 25
- Кількість камер: 1
- Будова байну: вбудований навіс від сонця
- Тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
Габарити:
- Розмір від і до:: Ø 61 ÷ Ø 102 см
- Діаметр заводський: 102 х 13 см
- Діаметр: 102 см
- Висота: 13 см
- Фактична висота: 89 см
- Об'єм басейну (при заповненні 80%): 45 л
- Об'єм від і до: ... – 0.5 м³
Комплектація:
- Кульки – кількість: Ø 8.3 см, 10 шт
- Кульки – артикул: Дитячі кульки для сухого басейну InPool 48010, 10 шт
- Інші – докладніше: навіс від сонця "Грибочок", іграшка "Грибок"
- Насос для накачування: використовуйте ручний насос для простого та швидкого надування
- Насос для накачування – артикул: Ручний насос для надування Intex 68612 (об'єм 0.9 л)
- Клапан для накачування: силіконовий клапан
- Клапан для накачування – артикул: Клапан силіконовий незнімний Intex (Bestway) 62150
- Тент захисний: використовуйте для запобігання потраплянню пилу та сміття у воду
- Тент – артикул: Тент - чохол для дитячих басейнів InPool 33004, Ø 200 ÷ Ø 258 см (фактичний Ø 300 см)
- Захист дна: використовуйте підстилку для захисту дна від протирання та проколів
- Захист дна – артикул: Універсальна підстилка X-Treme 28909, ▭ 200 х 200 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 45 л |
| Діаметр | 102 см |
| Висота | 89 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Кульки, насос, тент, підстилка |
| Тип | з надувним дном, з навісом |
| Кількість камер | 1 |
| Фактична висота | 89 см |
| Об'єм басейну (при заповненні 80%) | 45 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 675 ₴


