
Каркасний басейн Bestway 56946, 488 х 305 х 107 см 3028 л/год дозатор, драбина, тент
36 624 ₴
- Немає в наявності
- Код: 56946BW new
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Загальні характеристики:
- Сиробник: Bestway
- Країна: Китай
- Тип: каркасний басейн
Серія:
- Каркас – система фіксації: трійник під штифти
- Каркас – прогони, стійки: прогони та стійки круглої форми
- Чаша – матеріал ПВХ: Стінки басейну: 0.42 мм 3-х шарове ПВХДно басейну: 0.32 мм з армуванням
- Чаша – зовнішнє облицювання: сіра: імітація ротанга
- Чаша – внутрішнє облицювання: блакитний однотонний
- Чаша – тип підключення: хомути, стандарт 32 мм
Габарити:
- Розмір басейну: 488 х 305 х 107
- Розмір заводський: 488 х 305 х 107 см
- Розмір габаритний (після встановлення): 488 х 365 х 107 см
- Розмір фактичний (зона для купання): 488 х 305 х 99 см
- Об'єм басейну (зведений): 5 – 13 м³
- Об `єм басейну (фактичний до 90%): 10 949 л
- Форма басейну: овальна
- Час монтажу: 90 хвилин (2 особи)
Комплектація:
- Пісочний насос: використовуйте насос 3 028 л/год для очищення від механічного забруднення
- Пісочний насос – артикул: Пісочний фільтр насос Bestway 58515, 3 028 л/год, 8.5 кг
- Підключення до басейну: використовуйте для підключення фільтр-насоса до басейну
- Підключення до басейну – артикул: Набір форсунок Intex 22021 Intex до басейну на хомутах, до шлангу 38 мм (10722 2 шт, 11070 1 шт., 12365 1шт.)
- Заглушки до виходів під фільтрацію – артикул: Заглушка Bestway P6H1418
- Дозатор для хімії: є
- Дозатор для хімії – артикул: Дозатор хлору Bestway 58501 для таблеток MINI .
- Драбина: драбина зі знімними сходинками: використовуйте для зручного та безпечного входу/виходу з води
- Драбина – артикул: Драбина для басейну Bestway 58330, зі знімними сходами. До басейнів висотою до 107 см
- Тент: використовуйте для запобігання потраплянню пилу та сміття у воду
- Тент-захисний – артикул: Тент - чохол для каркасного басейну Intex 44014, ▭ 488 х 305 см
- Клапан для зливу води: вбудований зливний клапан полегшує злив
- Адаптер для зливу води: використовуйте адаптер до зливного клапана, потрібен шланг
- Інструкція від виробника: є
Паковання: повнокольова коробка
Кількість коробок: 1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 10949 л |
| Довжина | 488 см |
| Ширина | 305 см |
| Висота | 107 см |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Піщаний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тент | використовуйте для запобігання потраплянню пилу та сміття у воду |
| Інші варіанти комплектацій | 3028 л/год, дозатор, драбина, тент |
| Підстилка | необхідна для захисту дна від протирання та проколів |
| Прибирання верхнього шару води | необхідний скіммер для збирання сміття в автоматичному режимі з верхнього шару води |
| Прибирання дна пилосос | необхідний пилосос для збирання великого сміття з дна басейну |
| Дозатор для хімії | є |
| Волейбольна сітка | необхідна сітка для розваг та ігор у басейні |
| Пісочний насос | використовуйте насос 3 028 л/год для очищення від механічного забруднення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 624 ₴






