
Каркасний басейн Intex 26784 - 6, 300 х 175 х 80 см 4 г/год 3785 л/год драбина 91 см, тент, підстилка
28 688 ₴
- Немає в наявності
- Код: 26784-6
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна: Китай
- Тип: каркасний басейн
Серія:
- Каркас – система фіксації: куточок на клямках
- Каркас – прогони, стійки: прогони та стійки круглої форми
- Чаша – матеріал ПВХ: Стінки басейну: 0.42 мм 3-х шарове ПВХДно басейну: 0.32 мм з армуванням
- Чаша – внутрішнє облицювання: імітація плитки під мозаїку стаціонарного басейну
- Чаша – тип підключення: хомути, стандарт 32 мм
Габарити:
- Розмір басейну: 300 х 175 х 80
- Розмір заводський: 300 х 175 х 80 см
- Розмір габаритний (після встановлення): 360 х 245 х 80 см
- Розмір фактичний (зона для купання): 300 х 175 х 72 см
- Об'єм басейну (зведений): 3 – 5 м³
- Об `єм басейну (фактичний до 90%): 3 539 л
- Форма басейну: прямокутна
Комплектація:
- Картриджний насос: використовуйте насос 3785 л/год для очищення від механічного забруднення
- Картриджний насос – артикул: Картриджний фільтр насос Intex 28638, (638R), 3 785 л/год, тип А
- Підключення до басейну: використовуйте для підключення фільтр-насоса до басейну
- Підключення до басейну – артикул: Набір Ексклюзив Intex 22024 «Гідро-Аерація» для підключення басейнів Intex на хомутах до шлангів 32 мм (22025 1 шт, 11070 1 шт, 12365 1 шт, 11489 3 шт)
- Заглушки до виходів під фільтрацію: використовуйте для закриття отворів у місці підключення насоса
- Заглушки до виходів під фільтрацію – артикул: Заглушка Intex 10127
- Дезінфекція води – хлоргенератор: використовуйте хлоргенератор 4 г/год для дезінфекції в автоматичному режимі
- Хлоргенератор — артикул: Хлоргенератор Intex 26664 (CS3220), 4 г/рік
- Прибирання верхнього шару води: використовуйте скіммер для збирання сміття з верхнього шару води в автоматичному режимі
- Прибирання верхнього шару води: скіммер – артикул: Скіммер для басейну маленький поверхневий Intex 18946, від фільтр-насоса 2006 - 6000 л/ч
- Прибирання дна пилосос: використовуйте пилосос для збирання великого сміття з дна басейну
- Збирання дна пилосос – артикул: Набір для чищення басейну Intex 28003, пилосос для очищення дна, працює від фільтр насоса потужністю 3028 л/год і більше
- Драбина: використовуйте для зручного та безпечного входу/виходу з води
- Драбина – артикул: Драбина для басейну Intex 28064. До басейнів висотою до 91 см
- Тент: використовуйте для запобігання потраплянню пилу та сміття у воду
- Тент-захисний – артикул: Тент-чохол для каркасного басейну Intex 28038, ▭ 300 х 200 см
- Підстилка: використовуйте для захисту дна від протирання та проколів
- Підстилка – артикул: Універсальна підстилка X-Treme 28901, ▭ 400 х 300 см
- Клапан для зливу води: вбудований зливний клапан полегшує злив
- Клапан для зливу води — артикул: Пробка дренажна Intex 11044
- Адаптер для зливу води: використовуйте адаптер до зливного клапана, потрібен шланг
- Адаптер для зливу води — артикул: Адаптер Intex 10201 для садового шланга.
- Інструкція від виробника: є
Паковання: картонна коробка
Кількість коробок: 1 шт, 4 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 3539 л |
| Довжина | 360 см |
| Ширина | 245 см |
| Висота | 80 см |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тент | використовуйте для запобігання потраплянню пилу та сміття у воду |
| Картриджний насос | використовуйте насос 3785 л/год для очищення від механічного забруднення |
| Інші варіанти комплектацій | 4 г, 3 785 л/год, драбина, догляд, тент, підстилка |
| Підстилка | використовуйте для захисту дна від протирання та проколів |
| Прибирання верхнього шару води | використовуйте скіммер для збирання сміття з верхнього шару води в автоматичному режимі |
| Прибирання дна пилосос | використовуйте пилосос для збирання великого сміття з дна басейну |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 688 ₴

