
Дитячий надувний басейн Intex 56490-2 Райська Лагуна 262 х 160 х 46 см з кульками 10 шт, підстилкою
2 518 ₴
- Немає в наявності
- Код: 56490-2
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Вік: 3+
- Вік: від 3-х років
- Вид: дитячий надувний басейн
- Тип: з ненадувним дном, відкритий
- Форма: овальний
- Колір: "білий"
Серія:
- Серія: Swim Center
- Матеріал: високоякісний вініл
- Товщина матеріалу: 0,20 мм
- Кількість камер: 2 повітряні камери, кожна з комбоклапаном для швидкого надування і здування
- Тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
Габарити:
- Розмір від і до:: ▭ 260 ÷ ▭ 299 см
- Розмір заводський: 262 х 160 х 46 см
- Довжина: 262 см
- Ширина: 160 см
- Висота: 46 см
- Об'єм басейну (при заповненні 80%): 640 л
- Об'єм від і до: 0.5 – 1 м³
Комплектація:
- Кульки – кількість: Ø 8.3 см, 10 шт
- Кульки – артикул: Дитячі кульки для сухого басейну InPool 48010, 10 шт
- Насос для накачування: використовуйте ручний насос для простого та швидкого надування
- Насос для накачування – артикул: Ручний насос для надування Intex 68612 (об'єм 0.9 л)
- Клапан для накачування: силіконовий клапан
- Клапан для накачування – артикул: Клапан силіконовий незнімний Intex (Bestway) 62150
- Клапан для зливу води: є, вбудований зливний клапан полегшує злив
- Клапан для зливу води – артикул: Силіконовий клапан для зливу води Intex 11045
- Захист дна: використовуйте підстилку для захисту дна від протирання та проколів
- Захист дна – артикул: Універсальна підстилка X-Treme 28902, ▭ 300 х 200 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 640 л |
| Довжина | 262 см |
| Ширина | 160 см |
| Висота | 46 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 518 ₴




