
Каркасний басейн Intex 26790 - 11, 400 х 200 х 122 см 5 г/год 7 900 л/год драбина, тент, підстилка
52 870 ₴
- В наявності
- Код: 26790-11
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна: Китай
- Тип: каркасний басейн
Серія:
- Каркас – система фіксації: куточок на клямках
- Каркас – прогони, стійки: прогони та стійки круглої форми
- Чаша – матеріал ПВХ: Стінки басейну: 0.56 мм 3-х шарове ПВХДно басейну: 0.56 мм 3-х шарове ПВХ
- Чаша – зовнішнє облицювання: благородна сіра
- Чаша – внутрішнє облицювання: імітація плитки під мозаїку стаціонарного басейну
- Чаша – тип підключення: хомути, стандарт 32 мм
Габарити:
- Розмір басейну: 400 х 200 х 122
- Розмір заводський: 400 х 200 х 122 см
- Розмір габаритний (після встановлення): 460 х 260 х 122 см
- Розмір фактичний (зона для купання): 400 х 200 х 110 см
- Об'єм басейну (зведений): 5 – 13 м³
- Об `єм басейну (фактичний до 90%): 8418 л
- Форма басейну: прямокутна
- Час монтажу: 60 хвилин (2 особи)
Комплектація:
- Пісочний насос: використовуйте насос 7 900 л/год для очищення від механічного забруднення
- Пісочний насос – артикул: Пісочний фільтр насос Intex 26646 (SF80220-2), 7 900 л\год, 23 кг
- Підключення до басейну: використовуйте для підключення фільтр-насоса до басейну
- Підключення до басейну – артикул: Набір форсунок Intex 22021 Intex до басейну на хомутах, до шлангу 38 мм (10722 2 шт, 11070 1 шт., 12365 1шт.)
- Заглушки до виходів під фільтрацію: використовуйте для закриття отворів у місці підключення насоса
- Заглушки до виходів під фільтрацію – артикул: Заглушка Bestway P6H1418
- Дезінфекція води – хлоргенератор: використовуйте хлоргенератор 5 г/год для дезінфекції в автоматичному режимі
- Хлоргенератор — артикул: Хлоргенератор Intex 26668 (ECO5220/QS500), 5 г/рік
- Прибирання верхнього шару води: використовуйте скіммер для збирання сміття з верхнього шару води в автоматичному режимі
- Прибирання верхнього шару води: скіммер – артикул: Скіммер для басейну маленький поверхневий Intex 18946, від фільтр-насоса 2006 - 6000 л/ч
- Прибирання дна пилосос: використовуйте пилосос для збирання великого сміття з дна басейну
- Збирання дна пилосос – артикул: Набір для чищення басейну Intex 28003, пилосос для очищення дна, працює від фільтр насоса потужністю 3028 л/год і більше
- Драбина: драбина зі знімними сходинками: використовуйте для зручного та безпечного входу/виходу з води
- Драбина – артикул: Драбина для басейну Intex 28076 (28073) зі знімними сходами, з майданчиком. До басейнів висотою до 122 см
- Тент: використовуйте для запобігання потраплянню пилу та сміття у воду
- Тент-захисний – артикул: Тент - чохол для каркасного басейну Intex 28037, ▭ 400 х 200 см
- Підстилка: використовуйте для захисту дна від протирання та проколів
- Підстилка – артикул: Універсальна підстилка X-Treme 28904, ▭ 500 х 400 см
- Клапан для зливу води: вбудований зливний клапан полегшує злив
- Клапан для зливу води — артикул: Пробка дренажна Intex 11044
- Адаптер для зливу води: використовуйте адаптер до зливного клапана, потрібен шланг
- Адаптер для зливу води — артикул: Адаптер Intex 10201 для садового шланга. Перехідник для зливного клапана басейнів
- Інструкція від виробника: є
Паковання: картонна коробка
Кількість коробок: 1 шт, 3 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 8418 л |
| Довжина | 400 см |
| Ширина | 200 см |
| Висота | 122 см |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Піщаний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тент | використовуйте для запобігання потраплянню пилу та сміття у воду |
| Інші варіанти комплектацій | 5 г, 7 900 л/год, драбина, догляд, тент, підстилка |
| Підстилка | використовуйте для захисту дна від протирання та проколів |
| Прибирання верхнього шару води | використовуйте скіммер для збирання сміття з верхнього шару води в автоматичному режимі |
| Прибирання дна пилосос | використовуйте пилосос для збирання великого сміття з дна басейну |
| Волейбольна сітка | необхідна сітка для розваг та ігор у басейні |
| Пісочний насос | використовуйте насос 7 900 л/год для очищення від механічного забруднення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 870 ₴

