Надувний ігровий центр - водна гірка Intex 58849-2 Water Slide 333 х 206 х 117 см з кульками 10 шт, насосом
6 489 ₴
- В наявності
- Код: 58849-2
Надувний ігровий центр - водна гірка Intex 58849-2 Water Slide 333 х 206 х 117 см з кульками 10 шт, насосомВ наявності
6 489 ₴
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Вік: 6+
- Вік: від 6-ти років
- Вид: водна гірка
- Тип: відкритий
- Форма: прямокутний
- Колір: "блакитний", "білий"
Серія:
- Серія: Play Center
- Матеріал: високоякісний вініл
- Товщина матеріалу: 0. 50 мм
- Кількість камер: 5
- Максимальне навантаження: 80 кг
Габарити:
- Розмір від і до:: ▭ 300 ÷ ▭ 305 см
- Розмір заводський: 333 х 206 х 117 см
- Довжина: 333 см
- Ширина: 206 см
- Фактична висота: 117 см
Комплектація:
- У комплектації – бонуси: водна гірка, водограй (використовуйте садовий шланг для підключення)
- Кульки – кількість: Ø 8.3 см, 10 шт
- Кульки – артикул: Дитячі кульки для сухого басейну InPool 48010, 10 шт
- Інші – докладніше: 6 посилених ручок
- Насос для накачування: використовуйте ручний насос для простого та швидкого надування
- Насос для накачування – артикул: Ручний насос для надування Intex 68615 (об'єм 3.3 л)
- Клапан для накачування: використовуйте клапан Boston (подвійної дії)
- Клапан для накачування – артикул: Клапан "Бостон" Intex 10033 (10034)
- Адаптер для подачі води до фонтану: використовуйте адаптер для з'єднання з садовим шлангом
- Адаптер для подачі води до фонтану – артикул: Адаптер для подачі води (під садовий шланг) Intex 10143
- Захист дна: використовуйте підстилку для захисту дна від протирання та проколів
- Захист дна – артикул: Універсальна підстилка X-Treme 28901, ▭ 400 х 300 см
Паковання: повнокольова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Максимальна вага | 80 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Колір | Білий |
| Ширина | 2060 мм |
| Висота | 1170 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 489 ₴
