Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Вік: 2+, 1+
- Вік: від 1 року
- Вид: дитячий надувний басейн
- Тип: з надувним дном, з навісом
- Форма: круглий
- Колір: "блакитний"
Серія:
- Серія: Дісней
- Серія "Disney": Вінні Пух
- Матеріал: високоякісний вініл
- Товщина матеріалу: 0. 18 мм
- Будова басейну: вбудований навіс від сонця
- Тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
Габарити:
- Розмір від і до:: Ø 61 ÷ Ø 102 см
- Діаметр заводський: 102 х 13 см
- Діаметр: 102 см
- Висота: 13 см
- Фактична висота: 69 см
- Об'єм басейну (при заповненні 80%): 45 л
- Об'єм від і до: ... – 0.5 м³
Комплектація:
- Клапан для накачування: силіконовий клапан
- Клапан для накачування – артикул: Клапан силіконовий незнімний Intex (Bestway) 62150
Упаковка: повнокольорова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 45 л |
| Діаметр | 102 см |
| Висота | 13 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Басейн |
| Тип | з надувним дном, з навісом |
| Фактична висота | 69 см |
| Об'єм басейну (при заповненні 80%) | 45 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 807 ₴

